Halowe Mistrzostwa Mazowsza 2015

28 lutego wyłoniliśmy Halowych Mistrzów Mazowsza. Zawody rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych i, mimo że zabrakło wielu zawodników, liczba startujących przerosła wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Mazowsza 2015

209 startujących w VI Memoriale Karola Hibnera

7 i 8 lutego w Teresinie szósty rok z rzędu rozegrano Halowy Memoriał Karola Hibnera. Wystartowało aż 209 zawodniczek i zawodników z Polski i Ukrainy. Wyniki można znaleźć w serwisie .

Odszedł pan Sylwester Niedziński

Z przykrością zawiadamiamy, że 1 stycznia 2015 roku zmarł, przeżywszy 79 lat, pan Sylwester Niedziński, zasłużony warszawski działacz sportowy.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w środę, 7 stycznia o godzinie 13.00 w kościele pw. św. Grzegorza Wielkiego, ul. Wolska 180/182, po którym nastąpi odprowadzenie na cmentarz miejscowy do grobu rodzinnego.

Czytaj więcej: Odszedł pan Sylwester Niedziński

Kurs sędziowski

10 stycznia w Radzyminie odbędzię się kurs sędziowski. Po jego zakończeniu i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymają trzecią klasę sędziowską. Prowadzący: pan Tadeusz Jawor.

Czytaj więcej: Kurs sędziowski

Zmagania o Grand Prix Żoliborza 2014 zakończone

14 grudnia zakończono tegoroczny cykl Grand Prix Żoliborza. Wyniki rundy finałowej dostępne są tutaj oraz na stronie zawodów

Paulina Tyszko trzecia w Berlin Open

Drugi rok z rzędu na podium międzynarodowych zawodów halowych w Berlinie pojawił się warszawski akcent. Trzecie miejsce w kategorii RW wywalczyła zawodniczka Łuczniczego Marymontu, Paulina Tyszko!

Czytaj więcej: Paulina Tyszko trzecia w Berlin Open

Jubileuszowe, X Międzynarodowe 24-Godzinne Zawody Łucznicze

6 i 7 grudnia 172 osoby wystartowały w jubileuszowej, dziesiątej już edycji dwudziestoczterogodzinnych zawodów łuczniczych organizowanych przez Klub Sportowy ROKIS w Radzyminie. Wraz z zawodnikami walkę ze zmęczeniem i ogarniającą sennością stoczyli sędziowie i obsługa techniczna, łącznie ponad 200 zapaleńców.

Czytaj więcej: Jubileuszowe, X Międzynarodowe 24-Godzinne Zawody Łucznicze

VIII Memoriał Józefa Trześniewskiego

29 listopada w Radomiu odbył się VIII Memoriał Józefa Trześniewskiego, wieloletniego trenera radomskich klubów, wychowawcy wielu czołowych zawodniczek i zawodników. Do rywalizacji przestąpiło sześćdziesięcioro zawodników.
Pełny protokół zawodów dostępny jest tutaj: