Złoto, srebro i brąz Łuczniczego Marymontu

Podczas rozegranych 2 i 3 sierpnia w Prudniku XXIX Młodzieżowych Mistrzostw Polski o Puchar PKOl zawodniczki i zawodnicy warszawskiego Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont wywalczyli wszystkie trzy kolory medali. Województwo mazowieckie zajęło drugie miejsce w klasyfikacji punktowej.

Czytaj więcej: Złoto, srebro i brąz Łuczniczego Marymontu

Mazowsze wygrywa Mistrzostwa Polski Juniorów

Reprezentacja Mazowsza zwyciężyła w klasyfikacji województw podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 25–27 lipca w Kielcach. Mazowszanie zdolbyli cztery medale!

Czytaj więcej: Mazowsze wygrywa Mistrzostwa Polski Juniorów

8 dziewcząt i 13 chłopców zakwalifikowanych do startu w OOM

Aż trzynastu juniorów młodszych i osiem juniorek młodszych reprezentować będzie barwy województwa mazowieckiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Dolny Śląsk 2014.

Czytaj więcej: 8 dziewcząt i 13 chłopców zakwalifikowanych do startu w OOM

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Strefowe Eliminacje do OOM

14 i 15 czerwca w Zamościu rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Strefowy Turniej Kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (juniorzy młodsi). Dopiero co nadeszły protokoły tych zawodów. Można się z nimi zapoznać poniżej.
MMM
STKdOOM

90 lat KS Ożarowianka

14 czerwca odbyły się oficjalne obchody dziewięćdziesięciolecia istnienia Klubu Sportowego Ożarowianka z Ożarowa Mazowieckiego. Sekcja Łucznicza istnieje w nim już dziewiąty rok. Na uroczystościach obecna była prezes WMZŁ, pani Justyna Chmielewska-Uss.

Czytaj więcej: 90 lat KS Ożarowianka

Warszawska Olimpiada Młodzieży

W Warszawie zakończyła się łucznicza Warszawska Olimpiada Młodzieży. Startowały zawodniczki i zawodnicy z Warszawy i okolic w kategoriach młodzik starszy, młodzik i dziecko. Poniżej przedstawiamy wyniki rywalizacji.

Czytaj więcej: Warszawska Olimpiada Młodzieży

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Zamość

Poniżej zamieszczono komunikat organizacyjny Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbędą się w Zamościu w następną sobotę:

Czytaj więcej: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Zamość