Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Zgierzu

20 sierpnia w Zgierzu rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Wystartowało 74 zawodniczek i zawodników z województw łódzkiego i mazowieckiego.
Pierwsze miejsce w kategorii seniorek wywalczyła, deklasując rywalki, zawodniczka zgierskiej "Piątki", Justyna Mospinek, uzyskując wynik 1350 pkt!

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Zgierzu

Sierpniowe starty mazowszan

W sierpniu zawodnicy mazowieckich klubów uczestniczyli w trzech ważnych imprezach: IV rundzie PŚ, Mistrzostwach Zrzeszenia LZS oraz I MP na Odległościach. Poniżej krótkie informacje na temat wymienionych startów.

Czytaj więcej: Sierpniowe starty mazowszan

Złoto, srebro i brąz Łuczniczego Marymontu

Podczas rozegranych 2 i 3 sierpnia w Prudniku XXIX Młodzieżowych Mistrzostw Polski o Puchar PKOl zawodniczki i zawodnicy warszawskiego Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont wywalczyli wszystkie trzy kolory medali. Województwo mazowieckie zajęło drugie miejsce w klasyfikacji punktowej.

Czytaj więcej: Złoto, srebro i brąz Łuczniczego Marymontu

Mazowsze wygrywa Mistrzostwa Polski Juniorów

Reprezentacja Mazowsza zwyciężyła w klasyfikacji województw podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w dniach 25–27 lipca w Kielcach. Mazowszanie zdolbyli cztery medale!

Czytaj więcej: Mazowsze wygrywa Mistrzostwa Polski Juniorów

8 dziewcząt i 13 chłopców zakwalifikowanych do startu w OOM

Aż trzynastu juniorów młodszych i osiem juniorek młodszych reprezentować będzie barwy województwa mazowieckiego w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Dolny Śląsk 2014.

Czytaj więcej: 8 dziewcząt i 13 chłopców zakwalifikowanych do startu w OOM

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Strefowe Eliminacje do OOM

14 i 15 czerwca w Zamościu rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Strefowy Turniej Kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (juniorzy młodsi). Dopiero co nadeszły protokoły tych zawodów. Można się z nimi zapoznać poniżej.
MMM
STKdOOM

90 lat KS Ożarowianka

14 czerwca odbyły się oficjalne obchody dziewięćdziesięciolecia istnienia Klubu Sportowego Ożarowianka z Ożarowa Mazowieckiego. Sekcja Łucznicza istnieje w nim już dziewiąty rok. Na uroczystościach obecna była prezes WMZŁ, pani Justyna Chmielewska-Uss.

Czytaj więcej: 90 lat KS Ożarowianka