Zmiana miejsca rozgrywania "Field w centrum miasta"

Uwaga! Nastąpiła zmiana miejsca rozgrywania najbliższej rundy "Field w centrum miaasta". Zawody zostały przeniesione na warszawskie Siekierki. Zbiórka uczestników odbędzie się pod wiaduktami Trasy Siekierkowskiej u zbiegu ulic Gwintowej i Gościniec, przy Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.

LXXX Mistrzostwa Polski Seniorów

Jubileuszowe, 80. Mistrzostwa Polski Seniorów rozegrano w dniach 9–11 września w Dąbrowie Tarnowskiej. Z medalami i tytułami mistrzowskimi wrócły i wrócili zawodniczki i zawodnicy Marymontu Warszawa i ROKISu Radzymin, a wysokie miejsca w klasyfikacjach indywidualnych i zespołowych zajęli reprezentanci Sokoła Radom i Mazowsza Teresin.

5 medali Mistrzostw Polski Juniorów

Z pięcioma medalami wracają mazowieccy juniorzy z Krakowa, gdzie w dniach 5–7 sierpnia rozegrano LXV Mistrzostwa Polski Juniorów.

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Od 28 do 31 lipca kadetki i kadeci walczyli o tytuły Mistrzów Polski w łucznictwie. Zawody rozegrano w Dobrczu. Możemy się pochwalić zdobyciem srebrnego i brązowego medalu przez zawodników Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont.

XXXI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Od 1 do lipca w Krotoszycach rozgrywano XXXI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Drugie miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej zostało wywalczone przez Mazowsze, a Łuczniczy Marymont Warszawa zajął trzecią lokatę w klasyfikacji klubowej.

XXXIII Memoriał Ireny Szydłowskiej

25 i 26 blisko 200 łuczników z Polski, Białorusi, Litwy, Łotwy i Ukrainy wzięło udział w 33. Memoriale Ireny Szydłowskiej. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony zawodów: szydlowska-memorial.pl

Czworo na podium II rundy PP Field (WA)

18 i 19 czerwca pod Mękarzowem (gm. Radków, pow. włoszczowski) rozgrywano II rundę Pucharu Polski w łucznictwie terenowym Field wg zasad WA. Wzięło w niej udział sześcioro mazowieckich zawodników, którzy wrócili z 4 medalami.

III runda II Pucharu Ożarowianki Masters

19 czerwca trzeci raz w tym roku rywalizowano i bawiono się w ramach II Pucharu Ożarowianki Masters. Udział wzieło 20 łuczniczek i łuczników.