Trzy złota i dwa srebra Mistrzostw Polski 3D WA

Z pięcioma medalami wracają zawodnicy reprezentujący mazowieckie kluby z III Mistrzostw Polski 3D WA.

Czytaj więcej: Trzy złota i dwa srebra Mistrzostw Polski 3D WA

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Ożarowie

22 sierpnia na torach KS Ożarowianka w Kaputach rozegrano kolejną rundę tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Ożarowie

Rīga Open i Jūrmala Open

11 i 12 lipca troje zawodników warszawskich klubów wzięło udział w dwóch imprezach na Łotwie: Rīga Open oraz Jūrmala Open. W niezwykle wietrznych warunkach i chłodzie zmierzyli się z czołówką zawodników z Łotwy i Estonii oraz kolegami z Litwy i Rosji.

Czytaj więcej: Rīga Open i Jūrmala Open

IV runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym

4 i 5 lipca w Szczecinie rozegrano IV rundę Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym. Na drugim stopniu podium stanął, reprezentujący Łuczniczy Marymont Warszawa, Marcin Gołygowski.
Pełne wyniki do pobrania tutaj:  

Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne – 4 lipca

4 lipca w Brzozie, Kielcach i Prudniku rozegrano koleje edycje tegorocznych Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych oraz I Ligi Łuczniczej. Zawodnicy z Mazowsza wystartowali w Brzozie oraz Kielcach.

Czytaj więcej: Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne – 4 lipca

II runda PP Field

Łucznicy z Mazowsza przebojem wdzierają się do czołówki w konkurencji terenowej. W rozegranej w Legnicy 27 i 28 czerwca II rundzie Pucharu Polski aż siedmioro z nich stanęło na podium.

Czytaj więcej: II runda PP Field

32. Memoriał Ireny Szydłowskiej

Na torach warszawskiego "Drukarza" w pogodny weekend 20–21 czerwca już po raz trzydziesty drugi rozegrano turniej upamiętniający panią Irenę Szydłowską, wicemistrzynię olimpijską z Monachium, wielokrotną medalistkę Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

Czytaj więcej: 32. Memoriał Ireny Szydłowskiej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

13 czerwca w Teresinie rozgrano strefowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dla województw mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Poniżej zamieszczamy link do protokołu zawodów.
Protokół