Warszawska Olimpiada Młodzieży - kat. dzieci, młodzików i młodzików starszych

24 maja na torach łuczniczych przy ul. Potockiej odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w łucznictwie dla zawodników startujących w kategoriach dzieci, młodzików i młodzików młodszych. Poniżej zamieszczamy protokół imprezy.

Czytaj więcej: Warszawska Olimpiada Młodzieży - kat. dzieci, młodzików i młodzików starszych

Komunikat organizacyjny Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2016

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem organizacyjnym Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zawody zostaną rozegrane 11 czerwca br w Supraślu.

Czytaj więcej: Komunikat organizacyjny Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2016

Wyniki I rundy cyklu "Field w centrum miasta"

1 maja na terenie Harcerskiego Ośrodka Szkoleniowego w Warszawie rozegrano, w międzynarodowej obsadzie,  pierwsze tegoroczne zawody łucznictwa terenowego z cyklu "Field w centrum miasta".

Czytaj więcej: Wyniki I rundy cyklu "Field w centrum miasta"

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych Dobrcz, 30.04.2016

30 kwietnia w Dobrczu rozegrano pierwszy tegoroczny Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych i I Ligę Kobiet i Mężczyzn. Wśród licznie przybyłych zawodników nie zabrakło łuczników z województwa mazowieckiego.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych Dobrcz, 30.04.2016

XI Wiosenny Turniej Łuczniczy "Zawody o Pietruszkę"

2 i 3 kwietnia w Radzyminie rozegrano w międzynarodowej obsadzie po raz jedenasty Wiosenny Turniej Łuczniczy o wdzięcznej i wymownej nazwie "Zawody o Pietruszkę". W sobotę strzelały kategorie od kadeta do seniora, z dystansu 30 metrów i 6 strzał. W niedzielę bawiły się dzieci, młodzicy i młodzicy starsi, tym razem z 15 metrów i 3 strzał.

Czytaj więcej: XI Wiosenny Turniej Łuczniczy "Zawody o Pietruszkę"

II Puchar Ożarowianki Masters, etap pierwszy

20 marca KS Ożarowianka ugościł w hali GOSiR łuczników, którzy wiek juniorski mają już dawno za sobą. Jest to pierwsza impreza z cyklu, który trwać będzie do końca sezonu. Zawody przeznaczone są dla strzelających z łuków klasycznych i legitymujących się dwucyfrowym wiekiem z conajmniej "4" na początku.

Czytaj więcej: II Puchar Ożarowianki Masters, etap pierwszy

Halowe Mistrzostwa Mazowsza '16

6 marca w hali GOSiR w Teresinie 120 zawodniczek i zawodników rywalizowało o okręgowe czempionaty w konkurencjach łuków klasycznych. Poniżej przedstawiamy wyniki zmagań.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Mazowsza '16

Cztery medale Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Gospodarzem XXVI Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych był zgierski klub Boruta. W imprezie wzięło udział 99 dziewcząt i 120 chłopców. Zawodnicy z Mazowsza wrócili zdobywszy 4 medale.

Czytaj więcej: Cztery medale Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych