Zawody zakończenia sezonu dzieci i młodzików

26 i 27 września na obiekcie KS Drukarz odbyły się Zawody zakończenia sezonu letniego dla kategorii dzieci i młodzików. Poniżej można pobrać plik z wynikami turnieju.
Wyniki

OTK w Zgierzu

12 września rozegrano ostatnie w tym sezonie Ogólnopolskie Turnieje Kwalifikacyjne Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Większość zawodników z Mazowsza wystartowała w Zgierzu.

Wyniki zawodów

Mistrzostwa Polski Młodzików, Zgierz 2015

29 i 30 sierpnia Zgierz gościł aż dwieście dziewięćdziesięcioro troje zawodniczek i zawodników startujących w rywalizacji o krajowy czempionat w kategoriach młodzików i młodzików starszych. Czterdzieścioro pięcioro z nich reprezentowało mazowieckie kluby i stowarzyszenia.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Młodzików, Zgierz 2015

Trzy złota i dwa srebra Mistrzostw Polski 3D WA

Z pięcioma medalami wracają zawodnicy reprezentujący mazowieckie kluby z III Mistrzostw Polski 3D WA.

Czytaj więcej: Trzy złota i dwa srebra Mistrzostw Polski 3D WA

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Ożarowie

22 sierpnia na torach KS Ożarowianka w Kaputach rozegrano kolejną rundę tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Ożarowie

Rīga Open i Jūrmala Open

11 i 12 lipca troje zawodników warszawskich klubów wzięło udział w dwóch imprezach na Łotwie: Rīga Open oraz Jūrmala Open. W niezwykle wietrznych warunkach i chłodzie zmierzyli się z czołówką zawodników z Łotwy i Estonii oraz kolegami z Litwy i Rosji.

Czytaj więcej: Rīga Open i Jūrmala Open

IV runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym

4 i 5 lipca w Szczecinie rozegrano IV rundę Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym. Na drugim stopniu podium stanął, reprezentujący Łuczniczy Marymont Warszawa, Marcin Gołygowski.
Pełne wyniki do pobrania tutaj:  

Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne – 4 lipca

4 lipca w Brzozie, Kielcach i Prudniku rozegrano koleje edycje tegorocznych Ogólnopolskich Turniejów Klasyfikacyjnych Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych oraz I Ligi Łuczniczej. Zawodnicy z Mazowsza wystartowali w Brzozie oraz Kielcach.

Czytaj więcej: Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne – 4 lipca