VII Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera

W dniach 23–24 stycznia w Teresinie 192 łuczników rywalizowało w VII Międzynarodowym Memoriale Karola Hibnera.

Czytaj więcej: VII Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera

Międzynarodowy Halowy Turniej Mikołajkowy

W dniach 11-13 grudnia w Kielcach rozegrano Międzynarodowy Halowy Turniej Mikołajkowy. Wystartowali zawodnicy z Polski, Białorusi i Ukrainy, między innymi reprezentanci radomskiego ŁKS-u, radzymińskiego ROKIS-u i warszawskiego Drukarza.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Halowy Turniej Mikołajkowy

Berlin Open 2015

Po raz szósty w okresie przedświątecznym Berlin gościł wielu znakomitych łuczników. W tym gronie znalazło się również siedmioro zawodników warszawskich klubów.

Czytaj więcej: Berlin Open 2015

IX Memoriał Józefa Trześniewskiego

28 listopada w Radomiu odbył się IX Memoriał Józefa Trześniewskiego. Udział wzięli zawodnicy z województw: mazowieckiego, podlaskiego i świętokrzyskiego. Rywalizowano w 6 kategoriach, a zwycięzami zostali: Sylwia Bańkowska, Sławomir Michalak, Małgorzata Góral, Piotr Starzycki, Kamila Napłoszek i Karol Szeliga. Poniżej prezentujemy protokół zawodów.

Czytaj więcej: IX Memoriał Józefa Trześniewskiego

Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzików

21 listopada MKŁ Strzała zorganizował Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzikków. Udział wzięło 66 dziewcząt i chłopców. Poniżej prezentujemy protokół zawodów.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzików

Mistrzostwa Warszawy Field

17 października rozegrano pierwsze Mistrzostwa Warszawy w łucznictwie terenowym. Wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne sprawiły, że wystartowała stosunkowo nieliczna grupa zawodników, ale uczestnicy zgodnie zauważają, że zabawa była przednia.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Warszawy Field

Zawody zakończenia sezonu dzieci i młodzików

26 i 27 września na obiekcie KS Drukarz odbyły się Zawody zakończenia sezonu letniego dla kategorii dzieci i młodzików. Poniżej można pobrać plik z wynikami turnieju.
Wyniki

OTK w Zgierzu

12 września rozegrano ostatnie w tym sezonie Ogólnopolskie Turnieje Kwalifikacyjne Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Większość zawodników z Mazowsza wystartowała w Zgierzu.

Wyniki zawodów