UWAGA! 15 maja dotychczasowe konto WMZŁ zostaje zamknięte, a wszelkich wpłat prosimy dokonywać na nowe konto w banku Raiffeisen o numerze
80 1750 0012 0000 0000 2849 5129

32. Memoriał Ireny Szydłowskiej

Na torach warszawskiego "Drukarza" w pogodny weekend 20–21 czerwca już po raz trzydziesty drugi rozegrano turniej upamiętniający panią Irenę Szydłowską, wicemistrzynię olimpijską z Monachium, wielokrotną medalistkę Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

Czytaj więcej: 32. Memoriał Ireny Szydłowskiej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

13 czerwca w Teresinie rozgrano strefowe Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików dla województw mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego i warmińsko-mazurskiego. Poniżej zamieszczamy link do protokołu zawodów.
Protokół

Mistrzostwa Warszawy – Warszawska Olimpiada Młodzieży

2 czerwca na torach Klubu Sportowego Drukarz w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Warszawska Olimpiada Młodzieży w kategorii dziecko, młodzik i młodzik starszy.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Warszawy – Warszawska Olimpiada Młodzieży

X Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

30 i 31 maja po raz dziesiąty na marymonckich torach łuczniczych rozegrano Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego.

Czytaj więcej: X Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

I Zawody Field dla Dzieci i Młodzików na Mazowszu

26 kwietnia na terenie należącym do Chorągwi Stołecznej ZHP na cyplu Czerniakowskim MKŁ Strzała zorganizował pierwsze na Mazowszu zawody łucznictwa terenowego dla kategorii dzieci i młodzików.

Czytaj więcej: I Zawody Field dla Dzieci i Młodzików na Mazowszu

Halowe Mistrzostwa Mazowsza 2015

Właśnie wyłoniliśmy Halowych Mistrzów Mazowsza. Zawody rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych i, mimo że zabrakło wielu zawodników, liczba startujących przerosła wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Mazowsza 2015

X Wiosenny Turniej Halowy "Zawody o Pietruszkę"

28 i 29 marca KS ROKIS Radzymin gościł łuczników pragnących pożegnać sezon halowy strzelaniem z dystansu 30 metrów. W sobotę rywalizowano w kategoriach otwartych kobiet i mężczyzn oraz kadetach, w niedzielę strzelali młodzicy i dzieci.

Czytaj więcej: X Wiosenny Turniej Halowy "Zawody o Pietruszkę"

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Rzesze młodych zawodników uczestniczyły w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie, które zostały rozegrane w pińczowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w dniach 21–22 marca. Zawodnicy z Mazowsza zajęli wiele czołowych lokat, choć tym razem wracają bez medalu.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików