I Zawody Field dla Dzieci i Młodzików na Mazowszu przeniesione o osiem dni

Organizator informuje, że "zawody, które miały się odbyć w tę sobotę (18/04/2015) zostają przeniesione na niedzielę 26/04/2015 z powodów atmosferycznych. Doszliśmy do wniosku, że nie warto narażać dzieci na niską temperaturą i deszcz - prognoza pogody na najbliższy weekend jest bardzo niekorzystna. Za tydzień pogoda ma być znacznie lepsza, w sobotę jednak są inne zawody, OTK, dlatego nasze zawody fieldowskie będą w niedzielę."
Komunikat organizacyjny

X Wiosenny Turniej Halowy "Zawody o Pietruszkę"

28 i 29 marca KS ROKIS Radzymin gościł łuczników pragnących pożegnać sezon halowy strzelaniem z dystansu 30 metrów. W sobotę rywalizowano w kategoriach otwartych kobiet i mężczyzn oraz kadetach, w niedzielę strzelali młodzicy i dzieci.

Czytaj więcej: X Wiosenny Turniej Halowy "Zawody o Pietruszkę"

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Rzesze młodych zawodników uczestniczyły w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików w Łucznictwie, które zostały rozegrane w pińczowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w dniach 21–22 marca. Zawodnicy z Mazowsza zajęli wiele czołowych lokat, choć tym razem wracają bez medalu.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Trzy medale 25 Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Między 13 a 15 marca czołówka polskich kadetów rywalizowała w Zamościu o tytuły mistrzowskie w strzelaniu halowym. Mazowszanie wrócili z Mistrzostw z trzema medalami, po jednym w każdym kolorze.

Czytaj więcej: Trzy medale 25 Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

15 marca rozegrano w Zalesiu Górnym halowe zawody łucznicze. Impreza wpisała się w obchody 85-lecia miejscowości. Wzięło w niej udział 66 zawodników. Wyniki zawodów dostępne są w serwisie ianseo.net.

Zmiana programu Zawodów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Uwaga! Nastapiła zmiana programu Zawodów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Aktualny program w serwisie ianseo.net

Halowe Mistrzostwa Mazowsza 2015

28 lutego wyłoniliśmy Halowych Mistrzów Mazowsza. Zawody rozegrano we wszystkich kategoriach wiekowych i, mimo że zabrakło wielu zawodników, liczba startujących przerosła wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Mazowsza 2015

209 startujących w VI Memoriale Karola Hibnera

7 i 8 lutego w Teresinie szósty rok z rzędu rozegrano Halowy Memoriał Karola Hibnera. Wystartowało aż 209 zawodniczek i zawodników z Polski i Ukrainy. Wyniki można znaleźć w serwisie .