Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzików

21 listopada MKŁ Strzała zorganizował Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzikków. Udział wzięło 66 dziewcząt i chłopców. Poniżej prezentujemy protokół zawodów.

Czytaj więcej: Halowe Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzików

Mistrzostwa Warszawy Field

17 października rozegrano pierwsze Mistrzostwa Warszawy w łucznictwie terenowym. Wyjątkowo niesprzyjające warunki atmosferyczne sprawiły, że wystartowała stosunkowo nieliczna grupa zawodników, ale uczestnicy zgodnie zauważają, że zabawa była przednia.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Warszawy Field

Zawody zakończenia sezonu dzieci i młodzików

26 i 27 września na obiekcie KS Drukarz odbyły się Zawody zakończenia sezonu letniego dla kategorii dzieci i młodzików. Poniżej można pobrać plik z wynikami turnieju.
Wyniki

OTK w Zgierzu

12 września rozegrano ostatnie w tym sezonie Ogólnopolskie Turnieje Kwalifikacyjne Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych. Większość zawodników z Mazowsza wystartowała w Zgierzu.

Wyniki zawodów

Mistrzostwa Polski Młodzików, Zgierz 2015

29 i 30 sierpnia Zgierz gościł aż dwieście dziewięćdziesięcioro troje zawodniczek i zawodników startujących w rywalizacji o krajowy czempionat w kategoriach młodzików i młodzików starszych. Czterdzieścioro pięcioro z nich reprezentowało mazowieckie kluby i stowarzyszenia.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Młodzików, Zgierz 2015

Trzy złota i dwa srebra Mistrzostw Polski 3D WA

Z pięcioma medalami wracają zawodnicy reprezentujący mazowieckie kluby z III Mistrzostw Polski 3D WA.

Czytaj więcej: Trzy złota i dwa srebra Mistrzostw Polski 3D WA

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Ożarowie

22 sierpnia na torach KS Ożarowianka w Kaputach rozegrano kolejną rundę tegorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Ożarowie

Rīga Open i Jūrmala Open

11 i 12 lipca troje zawodników warszawskich klubów wzięło udział w dwóch imprezach na Łotwie: Rīga Open oraz Jūrmala Open. W niezwykle wietrznych warunkach i chłodzie zmierzyli się z czołówką zawodników z Łotwy i Estonii oraz kolegami z Litwy i Rosji.

Czytaj więcej: Rīga Open i Jūrmala Open