30 czerwca i 1 lipca w Bytomiu toczyła się rywalizacja o tytuły mistrzów kraju w kategorii młodzieżowca. Reprezentanci naszego województwa wywalczyli medal srebrny i dwa medale brązowe.

Tytuł wicemistrzowski zdobył zespół mieszany Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont (Maria Chrostowska i Ludwik Pietrusiński). Medale brązowe wywalczyły męskie zespoły Stowarzyszenia Łuczniczy Marymont (L. Pietrusiński, Piotr Sawicki, Mateusz Sapiej i Michał Zalewski) oraz KS ROKIS (Paweł Gołębiewski, Arkadiusz Jeznach, Paweł Paczuski i Adam Wytrykus).

W konkurencji mikstów ósmą lokatę zajął drugi zespół Łuczniczego Marymontu (Aleksandra Kwiecień i M. Zalewski), jedenastą i dwunastą – zespoły LKS Mazowsze (Małgorzata Maciągowska i Filip Załuski oraz Julia Gajda i Michał Chojnacki). Jedenaste miejsce wywalczyli zawodnicy Mazowsza Teresin (M. Chojnacki, Beniamin Ostrowski i F. Załuski) w konkurencji zespołów męskich.

W rywalizacji indywidualnej najwyżej sklasyfikowano Aleksandrę Kwiecień, która – jako jedyna reprezentantka naszego województwa – dotarła do ćwierćfinału (ostatecznie zajęła 8. lokatę).

Na fazie 1/8 finału strzelanie zakończyli: Marek Szymański (Drukarz – 9.), Małgorzata Maciągowska (10.), Maria Chrostowska (11.), Filip Załuski (11.), Ludwik Pietrusiński (12.) i Michał Zalewski (15.).