Od 27 do 29 lipca juniorki i juniorzy rywalizowali w Kielcach w LXVII Mistrzostwach Polski Juniorów. Klasyfikację klubową zdecydowanie wygrał "Łuczniczy Marymont", którego zawodniczki i zawodnicy zdobyli aż pięć medali, natomiast województwo mazowieckie zwyciężyło w klasyfikacji województw.

Tytuł Zespołowego Mistrza Polski wywalczyły Oliwia Borowska, Kamila Napłoszek, Aleksandra Paczuska i Magdalena Zając. na niższych stopniach podium stanęły juniorki Stelli Kielce oraz Płaszowianki Kraków i Talentu Wrocław.

Zespołowym Mistrzem Polski Juniorów zostali zawodnicy Surmy Poznań, pokonując w finale Karola Byzdrę, Antoniego Powałę i Piotra Starzyckiego, zawodników Łuczniczego Marymontu Warszawa. na najniższym stopniu podium stanęli juniorzy Społem Łódź i Łucznika Żywiec.

Piąte miejsce w rywalizacji zespołowej juniorek zajęły Katarzyna Guzik, Marta Narloch, Natalia Skroch i Joanna Świerżewska (Mazowsze Teresin). Z kolei w rywalizacji juniorów na siódemym miejscu sklasyfikowano zespół Sokoła Radom (Mateusz Faliński, Krystian Jałowski i Konrad Pysiak), a na pozycji 11. – ROKISu Radzymin (Bartosz Potęga, Mikołaj Sierakowski i Patryk Stachyra).

Złoty medal w konkurencji zespołów mieszanych wywalczył pierwszy zespół Łuczniczego Marymontu: Magdalena Zając i Piotr Starzycki. Piąte miejsce zajęli Kamila Napłoszek z Antonim Powałą (Marymont II), miejsce 8. – Natalia Skrok z Dominikiem Kozłowskim (Mazowsze Teresin), 12. – Aleksandra Bukowska z Konradem Pysiakiem (Sokół Radom), 18. – Michalina Retman z Jakubem Szymańskim (Drukarz Warszawa) i 23. – Aleksandra Paczuska z Karolem Byzdrą (Marymont III).

Srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Juniorów na rok 2018 zdobył Piotr Starzycki, a Kamila Napłoszek wywalczyła medal brązowy i tytuł Drugiej Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2018.