Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2018:

 

Halowe Mistrzostwa Polski

  • 1 miejsce, RW: Małgorzata Sobieraj (Sokół Radom)
  • 1 miejsce, RX: Łuczniczy Marymont (Kamila Napłoszek, Sławomir Napłoszek)
  • 1 miejsce, CMT: Łuczniczy Marymont (Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Tomasz Sałata)
  • 2 miejsce, CW: Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont)
  • 2 miejsce, RMT: Łuczniczy Marymont (Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Piotr Starzycki, Michał Zalewski)
  • 3 miejsce, RW: Aleksandra Paczuska (Łuczniczy Marymont)
  • 3 miejsce, CM: Marcin Affek (Łuczniczy Marymont)
  • 3 miejsce, RM: Kacper Sierakowski (Łuczniczy Marymont)
  • 3 miejsce, RX: Łuczniczy Marymont (Aleksandra Paczuska, Kacper Sierakowski)
  • 3 miejsce, CX: Łuczniczy Marymont (Joanna Austyn-Gawryś, Tomasz Sałata)
  • 3 miejsce, RWT: Mazowsze Terersin (Alicja Maciągowska, Małgorzata Maciągowska, Justyna Rosa)
  • 3 miejsce, RMT: Drukarz Warszawa (Maciej Huszcz, Jakub Szymański, Marek Szymański)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • 1 miejsce, RJWT: Łuczniczy Marymont (Kamila Napłoszek, Aleksandra Paczuska, Magdalena Zając, Maja Zdulska)
  • 2 miejsce, RJM: Piotr Starzycki (Łuczniczy Marymont)
  • 2 miejsce, RJMT: Łuczniczy Marymont (Karol Byzdra, Antoni Powała, Piotr Starzycki)
  • 2 miejsce, RJWT: Mazowsze Teresin ( Agnieszka Grądzik, Marta Narloch, Natalia Skrok, Joanna Świerżewska)
  • 3 miejsce, RJX: Drukarz Warszawa (Michalina Retman, Jakub Szymański)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • 2 miejsce: Łuczniczy Marymont (Ludwik Pietrusiński, Michał Zalewski, Piotr Sawicki i Mateusz Sapiej)
  • 3 miejsce: Małgorzata Maciągowska (Mazowsze Teresin)
  • 3 miejsce: Michał Chojnacki (Mazowsze Teresin) – łuk bloczkowy
  • 3 miejsce: ROKIS Radzymin (Julia Gajda i Arkadiusz Jeznach)
  • 3 miejsce: ROKIS Radzymin (Adam Wytrykus, Arkadiusz Jeznach i Paweł Gołębiewski)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • 2 miejsce, RCMT: Drukarz Warszawa (Piotr Chęciński, Maciej Deleska, Tadeusz Majstrewicz, Maciej Michalak)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

  • 1 miejsce, dziewczęta: Ewelina Lisiecka (Ożarowianka Ożarów Mazowiecki)
  • 1 miejsce, chłopcy: Jakub Kultys (Hubertus Zalesie Górne) 

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2013:

 

Sukcesy na arenie międzynarodowej

  • Wicemistrzostwo Świata Juniorów, łuk klasyczny (RJM): Kacper Sierakowski (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 5 miejsce zespołowo na Mistrzostwach Świata Kadetów, łuk klasyczny (RCW): Maria Chrostowska (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Puchar Polski

  • 1 miejsce, łuk bloczkowy (CM): Marcin Affek (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 1 miejsce, łuk klasyczny, juniorzy (RJM): Kacper Sierakowski (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce, łuk bloczkowy (CW): Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce, łuk bloczkowy (CM): Dariusz Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 4 miejsce, łuk klasyczny (RW): Maja Stryjecka-Rejmer (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 4 miejsce, łuk klasyczny, juniorki (RJW): Agnieszka Kabzińska (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 6 miejsce, łuk klasyczny (RM): Roman Pękalski (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Ekstraklasy i I Ligi Łuczniczej

  • 3 miejsce, mężczyźni: Łuczniczy Marymont Warszawa
  • 6 miejsce, kobiety: Łuczniczy Marymont Warszawa
  • 8 miejsce, kobiety: Sokół Radom
  • 11 miejsce, mężczyźni: Sokół Radom
  • 12 miejsce, mężczyźni: ROKIS Radzymin
  • 1 miejsce, I Liga, mężczyźni: "Zamłynie Z.A. KOMBUD S.A." Radom

Mistrzostwa Polski na torach otwartych

Seniorzy

— łuki bloczkowe mężczyzn (CM)

  • 1 miejsce: Marcin Affek (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce zespołowo: Łuczniczy Marymont Warszawa (Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Witold Madziar)

 łuki bloczkowe kobiet (CW)

  • 3 miejsce: Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce: zespół mieszany Łuczniczego Marymontu Warszawa (Joanna Austyn-Gawryś i Marian Młynarczyk)

— łuki klasyczne mężczyzn (RM)

  • 1 miejsce zespołowo: Łuczniczy Marymont Warszawa (Sławomir Napłoszek, Roman Pękalski, Kacper Sierakowski, Michał Suchoński)

— łuki klasyczne kobiet (RW)

  • 3 miejsce zespołowo: Sokół Radom (Joanna Gorczyca, Renata Grunt, Anna Łęcka-Dobrowolska, Małgorzata Sobieraj)

Młodzieżowcy

  • 3 miejsce: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • 5 miejsce w klasyfikacji punktowej województw

Juniorzy

  • 1 miejsce: zespół Łuczniczego Marymontu Warszawa (Agnieszka Kabzińska, Klaudia Kleszcz, Marta Radziszewska, Antonina Sułowska)
  • 3 miejsce: zespół Łuczniczego Marymontu Warszawa (Adam Dukaczewski, Kamil Pietruczuk, Piotr Sawicki, Michał Suchoński)
  • 3 miejsce: zespół Mazowsza Teresin (Dawid Klata, Robert Świątek, Dawid Wendke)
  • 3 miejsce w klasyfikacji punktowej województw
  • 3 miejsce Łuczniczego Marymontu w klasyfikacji punktowej klubów

Juniorzy młodsi

  • 2 miejsce: zespół mieszany Łuczniczego Marymontu (Maria Chrostowska, Ludwik Pietrusiński)
  • 3 miejsce: Ludwik Pietrusiński (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce Łuczniczego Marymontu w klasyfikacji punktowej klubów

Młodzicy starsi

  • 2 miejsce: Agnieszka Grądzik (Mazowsze Teresin)
  • 3 miejsce: zespół Mazowsza Teresin (Agnieszka Grądzik, Małgorzata Chwesiuk, Julia Lempart)
  • 3 miejsce: mikst Mazowsza Teresin (Agnieszka Grądzik, Michał Kołodziejski)

Młodzicy

  • 2 miejsce: Kamila Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa)


Halowe Mistrzostwa Polski

Seniorzy

  • 2 miejsce (CW): Joanna Austyn-Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce zespołowo (RM): Sokół Radom (Jacek Kwaczyński, Tomasz Maliszewski, Przemysław Sułek, Robert Kornafel)
  • 3 miejsce zespołowo (RM): Łuczniczy Marymont Warszawa (Roman Pękalski, Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Adam Dukaczewski)
  • 3 miejsce (CM): Witold Madziar (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Młodzieżowcy

  • 2 miejsce: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • 2 miejsce: Aleksander Gawryś (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce: Justyna Rosa (Mazowsze Teresin)
  • 3 miejsce: mikst ŁKS Radom (Emilia Jędra, Bartłomiej Buczma)

Juniorzy

  • 1 miejsce: Klaudia Kleszcz (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 2 miejsce: Agnieszka Kabzińska (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 3 miejsce: Marta Radziszewska (Łuczniczy Marymont Warszawa)
  • 1 miejsce zespołowo: Łuczniczy Marymont Warszawa (skład j.w.)

Juniorzy młodsi

  • 1 miejsce: mikst Łuczniczego Marymontu Warszawa (Maria Chrostowska, Ludwik Pietrusiński)
  • 2 miejsce zespołowo: Mazowsze Teresin (Małgorzata Maciągowska, Agnieszka Grądzik, Julia Lempart, Sandra Szczepańska)
  • 3 miejsce: Maria Chrostowska (Łuczniczy Marymont Warszawa)

Młodzicy

  • 2 miejsce: mikst Mazowsza Teresin (Agnieszka Grądzik, Julia Lempart, Małgorzata Chwesiuk)
  • 3 miejsce: Kamila Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa)

 

Inne

  • rekord Polski w strzelaniu z dystansu 90 m: Sławomir Napłoszek (Łuczniczy Marymont Warszawa) — 321 pkt
  • udział Sławomira Napłoszka w Mistrzostwach Świata
  • Halowe Mistrzostwo Bałtyku: Jan Pstrzoch (ROKIS Radzymin)
  • Halowe Wicemistrzostwo Bałtyku: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2012:

Sukcesy na arenie międzynarodowej

  • I Runda Pucharu Europy Juniorów, IV miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Nowy Marymont Warszawa), konkurencja zespołowa

  • I Runda Pucharu Europy Juniorów, II miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Nowy Marymont Warszawa), konkurencja zespołów mieszanych

  • I Runda Pucharu Europy Juniorów, III miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Nowy Marymont Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (UKS Nowy Marymont)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: zespół UKS Nowy Marymont: Marcin Affek, Dariusz Gawryś i Witold Madziar
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: zespół UKS Nowy Marymont: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska i Karolina Perwenis
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: zespół mieszany UKS Nowy Marymont: Joanna Cymkiewicz, Marcin Affek
  • V miejsce, łuk bloczkowy: zespół mieszany UKS Nowy Marymont: Joanna Austyn-Gawryś, Dariusz Gawryś

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół KS ROKIS Radzymin: Tomasz Chałupka, Jan Pstrzoch, Adam Woźnicki
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (KS Drukarz Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany KS ROKIS Radzymin: Katarzyna Kobak i Tomasz Chałupka
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany KS ROKIS Radzymin: Justyna Kobak i Jan Pstrzoch

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Złoty medal, łuk klasyczny: zespół UKS Nowy Marymont: Paulina Tyszko, Klaudia Kleszcz, Agnieszka Kabzińska i Marta Radziszewska
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół mieszany LKS Mazowsze Teresin: Justyna Rosa i Dawid Kalkowski
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: zespół mieszany UKS Marymont Warszawa: Paulina Tyszko i Kacper Sierakowski
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Jakub Hubeny (Mazowsze Teresin)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: zespół UKS Nowy Marymont: Kacper Sierakowski, Michał Suchoński, Kamil Pietruczuk
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Justyna Rosa (Mazowsze Teresin)
  • V miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Nowy Marymont Warszawa)
  • V miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Nowy Marymont Warszawa)
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany LKS Mazowsze Teresin: Justyna Rosa, Natalia Juszczuk, Aleksandra Klata
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany UKS Nowy Marymont: Klaudia Kleszcz i Michał Suchoński
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Dawid Kalkowski (Mazowsze Teresin)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszany LKS Mazowsze Teresin: Dawid Kalkowski, Michał Gawiński, Robert Świątek i Kacper Mierzejewski
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Klaudia Kleszcz (Nowy Marymont Warszawa)

 

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2011:

Mistrzostwa Polski

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: mikst Marymontu (Joanna Austyn-Gawryś, Dariusz Gawryś)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Marcin Affek (Marymont)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Joanna Austyn-Gawryś (Marymont)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: zespół Marymontu (Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Witold Madziar, Marian Młynarczyk)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: zespół Marymontu (Anna Grzelak, Maja Rejmer, Magdalena Rodak, Paulina Tyszko)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: mikst Marymontu (Barbara Okońska, Witold Madziar)
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: Dariusz Gawryś (Marymont)
  • IV miejsce, łuk klasyczny: mikst Marymontu (Paulina Tyszko, Sławomir Napłoszek)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół Drukarza (Maciej Huszcz, Gaweł Kucowski, Maurycy Świeczak)
  • V miejsce, łuk klasyczny: mikst Marymontu (Maja Rejmer, Bartosz Mikos)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół ŁKS Radom (Joanna Gorczyca, Emilia Jędra, Izabela Modras, Agata Piróg)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: zespół Marymontu (Bartosz Mikos, Sławomir Napłoszek, Roman Pękalski, Kacper Sierakowski)

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal: zespół KS ROKIS: Justyna Kobak, Katarzyna Kobak, Aleksandra Rusin
  • Brązowy medal: Barbara Okońska (Marymont)
  • IV miejsce: województwo w klasyfikacji punktowej
  • V miejsce: Maurycy Świeczak (Drukarz)
  • VI miejsce: Katarzyna Kobak (ROKIS)
  • VIII miejsce: zespół KS ROKIS: Tomasz Chałupka, Konrad Przesmycki, Jan Pstrzoch

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Złoty medal: zespół RKS Marymont: Anna Grzelak, Magdalena Rodak, Marta Radziszewska i Paulina Tyszko
  • Srebrny medal: zespół mieszany ŁKS: Joanna Gorczyca i Bartłomiej Buczma
  • Brązowy medal: zespół mieszany RKS Marymont: Paulina Tyszko i Kacper Sierakowski
  • IV miejsce: Joanna Gorczyca
  • V miejsce: Paulina Tyszko (Marymont)
  • V miejsce: Michał Gawiński (Mazowsze)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

  • Złoty medal: zespół wojewódzki kadetów: Dawid Kalkowski (Mazowsze), Beniamin Ostrowski (Mazowsze), Cezary Szoja (ŁKS) i Adam Wytrykus (ROKIS)
  • IV miejsce: Natalia Juszczuk (Mazowsze)
  • IV miejsce: zespół RKS Marymont: Agnieszka Kabzińska, Klaudia Kleszcz, Antonina Sułowska
  • V miejsce: zespół wojewódzki kadetów: Aleksander Białobrzeski (Drukarz), Adam Dukaczewski (Marymont), Robert Kornafel (Sokół) i Michał Suchoński (Marymont)
  • VII miejsce: zespół mieszany ŁKS: Magdalena Klochowicz i Cezary Szoja
  • VIII miejsce: zespół wojewódzki dziewcząt: Julia Gajda (Drukarz), Natalia Juszczuk (Mazowsze), Madgalena Klochowicz (ŁKS) i Małgorzata Pietrzyk (Sokół)
  • VIII miejsce: zespół mieszany RKS Marymont: Klaudia Kleszcz i Adam Dukaczewski

Halowe Mistrzostwa Europy

  • VII miejsce zespołowo Halowych Mistrzostw Europy Juniorów: Emilia Jędra (ŁKS Radom)

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont: Joanna Cymkiewicz i Marcin Affek
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont Warszawa: Joanna Austyn-Gawryś, Dariusz Gawryś
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: zespół Mazowsze Teresin: Sławomir Radziszewski, Ireneusz Kamiński, Juliusz Boguta
  • IV miejsce, łuk klasyczny: zespół ŁKS Radom: Joanna Gorczyca, Emilia Jędra, Agata Piróg
  • V miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół RKS Marymont: Maja Rejmer, Anna Grzelak, Paulina Tyszko
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół RKS Marymont: Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski, Maciej Gaczoł
  • VI miejsce, łuk bloczkowy: Witold Madziar (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce, łuk bloczkowy: Karolina Perwenis (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: mikst KS Drukarz Warszawa: Jagoda Płażewska i Maurycy Świeczak
  • VII miejsce, łuk bloczkowy: Marian Młynarczyk (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Emilia Jędra (ŁKS Radom)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Barbara Okońska (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Jan Pstrzoch (ROKIS Radzymin)
  • V miejsce, łuk klasyczny: Katarzyna Kobak (ROKIS Radzymin)
  • IX miejsce, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • IX miejsce, łuk klasyczny: mikst KS ROKIS: Katarzyna Kobak, Jan Pstrzoch

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa: Anna Grzelak, Paulina Tyszko, Marta Radziszewska, Magdalena Rodak
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: mikst ŁKS Radom: Joanna Gorczyca, Bartłomiej Buczma
  • V miejsce, łuk klasyczny: Emilia Jędra (ŁKS Radom)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół Mazowsza Teresin: Janusz Mierzejewski, Robert Świątek, Michał Gawiński
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa: Kacper Sierakowski, Kacper Dominik, Maciej Gaczoł, Kamil Pietruczuk
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół ROKISu Radzymin: Adam Woźnicki, Jan Seller, Damian Kisielewski
  • VII miejsce, łuk klasyczny: mikst RKS Marymont: Kacper Sierakowski, Anna Grzelak
  • IX miejsce, łuk klasyczny: Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom)
  • IX miejsce, łuk klasyczny: Anna Grzelak (Marymont Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Natalia Juszczuk (Mazowsze Teresin)
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: Andrzej Olszanka (Wesołek Warszawa)
  • V miejsce, łuk bloczkowy: Michał Kołodziejczyk (Wesołek Warszawa)
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół RKS Marymont Warszawa: Agnieszka Kabzińska, Klaudia Kleszcz, Antonina Sułowska
  • VI miejsce, łuk klasyczny: zespół ŁKS Radom: Mikołaj Mortka, Wojciech Piróg, Cezary Szoja, Patryk Traczewski
  • X miejsce, łuk klasyczny: Adam Wytrykus (ROKIS Radzymin)
  • X miejsce, łuk klasyczny: zespół Drukarza Warszawa: Julia Gajda, Dominika Konopińska, Anna Ziółek

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2010:

Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy

  • Brązowy medal Mistrzostw Europy Kadetów: reprezentacja Polski – Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)

Rekordy

  • Rekord Polski juniorów, strzelanie specjalne do słonecznika – 15/303 mm: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • Rekord Polski kadetów, 60 m - 335 pkt: Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)
  • Rekord Europy kadetów, miksty - 151 pkt: reprezentacja Polski – Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)

Inne zawody międzynarodowe

  • 8. miejsce, Berlin Open: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)

Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont: Joanna Austyn-Gawryś i Dariusz Gawryś
  • Złoty medal, łuk bloczkowy: zespół męski RKS MArymont - Marcin Affek, Dariusz Gawryś, Marian Młynarczyk, Witold Madziar
  • Złoty medal, łuk bloczkowy: zespół kobiecy RKS Marymont ? Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Marcin Affek (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: mikst RKS Marymont: Joanna Cymkiewicz, Marcin Affek
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Sławomir Napłoszek (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: mikst KS ROKIS: Justyna Kobak, Robert Marcinkiewicz
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Witold Madziar (Marymont Warszawa)
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • IV miejsce, łuk klaszyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • IV miejsce, łuk bloczkowy: Dariusz Gawryś (Marymont Warszawa)
  • IV miejsce, łuk klasyczny: zespół męski RKS Marymont: Stanisław Junczyk, Sławomir Napłoszek, Kacper Sierakowski
  • V miejsce, łuk klasyczny: mikst RKS Marymont: Anna Grzelak, Kacper Sierakowski
  • VI miejsce, łuk klasyczny: mikst KS Drukarz: Katarzyna Płażewska, Maurycy Świeczak
  • V miejsce, łuk klasyczny: zespół kobiecy RKS Marymont: Marta Cogiel, Anna Grzelak, Maja Rejmer, Paulina Tyszko
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Maja Rejmer (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce, łuk bloczkowy: Joanna Austyn-Gawryś (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: mikst RKS Marymont: Maja Rejmer, Sławomir Napłoszek
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Robert Marcinkiewicz (ROKIS)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: zespół kobiecy KS "Drukarz": Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska, Karolina Mońka, Katarzyna Płażewska
  • VIII miejsce, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (RKS "Marymont")

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Złoty medal, łuk bloczkowy: Barbara Okońska (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Barbara Kozłowska (Wesoła Warszawa)
  • Złoty medal, dystans 50 m: Adam Woźnicki (ROKIS Radzymin)
  • Srebrny medal, dystans 30 m: Adam Woźnicki (ROKIS Radzymin)
  • Srebrny medal, dystans 50 m: Anna Grzelak (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal, dystans 70 m: Maurycy Świeczak (Drukarz Warszawa)
  • Brązowy medal, dystans 70 m: Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • V miejsce, zespół wojewódzki chłopców: Bartłomiej Buczma, Michał Gawiński, Maurycy Świeczak, Adam Woźnicki
  • IV miejsce, zespół wojewódzki dziewcząt: Katarzyna Gaworska, Anna Grzelak, Aleksandra Rusin, Paulina Tyszko

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Srebrny medal, łuk bloczkowy: Mariusz Wróblewski (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal, łuk klasyczny: Maciej Huszcz (Drukarz Warszawa)
  • Brązowy medal, łuk bloczkowy: Łukasz Jastrzębski (Marymont Warszawa)
  • Złoty medal, zespół wojewódzki kobiet: Justyna Kobak, Katarzyna Kobak, Agata Piróg, Jagoda Płażewska
  • Brązowy medal, zespoły mieszane: Drukarz Warszawa (Jagoda Płażewska i Maciej Huszcz)
  • IV miejsce, zespół wojewódzki mężczyzn: Tomasz Chałupka, Maciej Huszcz, Przemysław Sułek
  • V miejsce, zespół wojewódzki mężczyzn: Łukasz Nowakowski, Konrad Przesmycki, Maciej Szymański

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

  • Złoty medal HMP, miksty, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Joanna Cymkiewicz i Dariusz Gawryś
  • Srebrny medal HMP, zespoły, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Dariusz Gawryś, Witold Madziar, Marian Młynarczyk i Marcin Affek
  • Srebrny medal HMP, zespoły, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska
  • Srebrny medal HMP, zespoły, łuk klasyczny: ROKIS Radzymin: Robert Marcinkiewicz, Konrad Przesmycki, Adam Woźnicki i Jan Pstrzoch
  • Srebrny medal HMP, miksty, łuk bloczkowy: Marymont Warszawa: Joanna Austyn-Gawryś i Marcin Affek
  • Brązowy medal HMP, łuk klasyczny: Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • Brązowy medal HMP, łuk bloczkowy: Joanna Cymkiewicz (Marymont Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • Złoty medal HMPM, łuki klasyczne: Konrad Przesmycki (ROKIS Radzymin)
  • Srebrny medal HMPM, łuki klasyczne: Maciej Huszcz (Drukarz Warszawa)
  • Srebrny medal HMPM, łuki bloczkowe: Mariusz Wróblewski (Marymont Warszawa)
  • Srebrny medal HMPM, łuki bloczkowe: Barbara Kozłowska (Wesoła Warszawa)
  • Brązowy medal HMPM, łuki bloczkowe: Barbara Okońska (Marymont Warszawa)
  • Brązowy medal HMPM, łuki bloczkowe: Łukasz Słomka (Wesoła Warszawa)

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

  • Brązowy medal, łuk klasyczny: Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom)
  • Brązowy medal, łuk klasyczny: RKS Marymont: Adam Krenke, Jacek Neska, Mateusz Szymanik
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Michał Gawiński (Mazowsze Teresin)
  • VI miejsce, łuki bloczkowe: Marcin Kozłowski (Wesoła Warszawa)
  • VI miejsce: zespół Drukarza Warszawa: Marcin Pietrzak, Maurycy Świeczak, Mikołaj Wypych
  • VII miejsce, łuk klasyczny: Adam Krenke (Marymont Warszawa)
  • VII miejsce: mikst ROKISu Radzymin: Aleksandra Rusin, Adam Woźnicki

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

  • Srebrny medal, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa: Kacper Dominik, Maciej Gaczoł, Kacper Sierakowski, Michał Suchoński
  • IV miejsce, łuk klasyczny: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • VII miejsce, łuk klasyczny: zespół mieszny Marymontu Warszawa: Klaudia Kleszcz, Kacper Dominik
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Kacper Sierakowski (Marymont Warszawa)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: Natalia Juszczuk (Mazowsze Teresin)
  • VIII miejsce, łuk klasyczny: zespół Marymontu Warszawa ? Klaudia Kleszcz, Paulina Phan, Antonina Sułowska, Magdalena Wilk

Najważniejsze osiągnięcia naszych zawodników w roku 2009:

Międzynarodowe imprezy mistrzowskie

  • Mistrzostwa Świata Juniorów – brązowy medal zespołowo Anny Grzelak (Marymont Warszawa)

Inne zawody międzynarodowe

  • Grand Prix Europy, I runda: VIII miejsce (Iwona Marcinkiewicz – Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, II runda: I miejsce zespołowo (Iwona Marcinkiewicz – Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, klasyfikacja końcowa: VIII miejsce Iwony Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, II runda: IV miejsce Iwony Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • Grand Prix Europy, II runda: II miejsce zespołowo (Maciej Huszcz – Drukarz Warszawa)
  • Bukovyna Cup: I miejsce zespołowo (Maciej Huszcz – Drukarz Warszawa)
  • Torneo Ambrosiano: II miejsce zespołowo (Maciej Huszcz – Drukarz Warszawa)

Mistrzostwa Polski Seniorów

  • brązowy medal, łuki klasyczne – zespół Marymontu Warszawa: Marta Cogiel, Anna Grzelak, Maja Rejmer
  • IV miejsce: Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • złoty medal – wojewódzki zespół juniorek: Katarzyna Gaworska, Anna Grzelak, Paulina Tyszko
  • złoty medal indywidualnie – Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • srebrny medal indywidualnie – Aleksander Gawryś (Marymont Warszawa) – łuki bloczkowe
  • V miejsce – Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom)
  • VIII miejsce – Jacek Neska (Marymont Warszawa) oraz Katarzyna Gaworska (Drukarz Warszawa)
  • III miejsce w punktacji klubowej: Marymont Warszawa
  • II miejsce w punktacji województw

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • złoty medal – zespół mieszany ROKiS Radzymin (Justyna Kobak i Konrad Przesmycki)
  • złoty medal indywidualnie – Marcin Kozłowski (Wesoła Warszawa) – łuki bloczkowe
  • srebrny medal – wojewódzki zespół kobiet (Justyna Kobak, Katarzyna Kobak, Jagoda Płażewska)
  • srebrny medal – wojewódzki zespół mężczyzn (Jacek Kwaczyński, Marcin Pietrzak, Przemysław Sułek)
  • brązowy medal – wojewódzki zespół mężczyzn (Maciej Huszcz, Konrad Przesmycki, Jan Pstrzoch i Maurycy Świeczak)
  • brązowy medal indywidualnie – Konrad Przesmycki (ROKiS Radzymin)
  • brązowy medal indywidualnie – Barbara Okońska (Marymont Warszawa) – łuki bloczkowe
  • IV miejsce – Kajetan Kwiatkowski (ROKiS Radzymin) – łuki bloczkowe
  • VIII miejsce – Maciej Huszcz (Drukarz Warszawa)
  • IV miejsce w punktacji klubowej: Drukarz Warszawa
  • V miejsce w punktacji klubowej: ROKiS Radzymin
  • II miejsce w klasyfikacji punktowej województw

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadr Wojewódzkich

  • zloty medal – zespół juniorek (Marta Bombolska, Katarzyna Gaworska oraz Katarzyna Klata)
  • złoty medal – zespół młodzieżowców (Konrad Przesmycki, Jan Pstrzoch, Maurycy Świeczak)
  • złoty medal – zespół juniorów (Bartłomiej Buczma, Przemysław Piórkowski, Mateusz Szymanik i Adam Woźnicki)
  • złoty medal – zespół juniorów młodszych (Kacper Dominik, Jan Seller,..., ...)
  • srebrny medal – zespół młodzieżówek (Marta Cogiel, Justyna i Katarzyna Kobakówny oraz Aleksandra Rusin)

Puchar Polski

  • III miejsce – Iwona Marcinkiewicz (Drukarz Warszawa)
  • IV miejsce - Robert Marcinkiewicz (ROKIS Radzymin)
  • V miejsce - Maja Rejmer (Marymont Warszawa)
  • I miejsce - juniorki - Anna Grzelak (Marymont Warszawa)
  • III miejsce - juniorki - Paulina Tyszko (Marymont Warszawa)
  • VI miejsce - juniorzy - Adam Woźnicki (ROKIS Radzymin)
  • VIII miejsce - juniorzy - Jacek Neska (Marymont Warszawa)
  • I miejsce – juniorki młodsze – Joanna Gorczyca (ŁKS Radom)
  • II miejsce – juniorzy młodsi zespołowo – Marymont Warszawa

Rekordy Polski

  • juniorki w meczu zespołowym – 219 pkt: Katarzyna Gaworska (Drukarz Warszawa), Anna Grzelak, Paulina Tyszko (obie Marymont Warszawa) – wyrównany rekord Europy juniorek
  • juniorki w dwóch kolejnych meczach zespołowych – 422 pkt: Katarzyna Gaworska (Drukarz Warszawa), Anna Grzelak, Paulina Tyszko (obie Marymont Warszawa)
  • juniorki w rundzie kwalifikacyjnej FITA – 3819 pkt: reprezentacja Polski z Anną Grzelak (Marymont Warszawa) w składzie
  • juniorki młodsze w rundzie kwalifikacyjnej 2x60 m – 1713 pkt: Joanna Gorczyca (ŁKS Radom), Klaudia Kleszcz i Magdalena Wilk (obie Marymont warszawa)
  • juniorzy w rundzie kwalifikacyjnej 2x70 m – 1829 pkt: Bartłomiej Buczma (ŁKS Radom), Mateusz Szymanik (Marymont Warszawa), Adam Woźnicki (ROKiS Radzymin)
  • juniorzy młodsi w rundzie kwalifikacyjnej 2x60 m – 1863 pkt: Kacper Dominik, Maciej Gaczoł, Kacper Sierakowski (wszyscy Marymont Warszawa)
  • seniorki, łuki bloczkowe, jedna rozgrywka – 205 pkt: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska (wszystkie Marymont Warszawa)
  • seniorki, łuki bloczkowe, dwie kolejne rozgrywki – 407 pkt: Joanna Austyn-Gawryś, Joanna Cymkiewicz, Barbara Okońska (wszystkie Marymont Warszawa)