Cztery indywidualne medale wywalczyli juniorzy młodsi z Mazowsza podczas rozegranych od 14 do 17 lipca w Krakowie zawodów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.  Tytuł Wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich Małopolska 2022 zdobył Karol Bartoszek (Drukarz), tytuły Drugich Wicemistrzów wywalczyli Weronika Wójcik (ŁKS Radom) oraz Jan Bieniak (Łuczniczy Marymont). Tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorów Młodszych na rok 2022 w konkurencji Runda 720 zdobyła Weronika Wójcik.

Wspólnymi siłami zawodnicy z Mazowsza zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej, ulegając jedynie Śląskowi (I) i Małopololsce (II).

W fazie ćwierćfinałowej walczyli kadeci Łuczniczego Marymontu (Jan Bieniak, Wiktor, Cyprysiak, Jeremi Sputo), zajmując ostatecznie siódmą lokatę oraz wojewódzki zespół mieszany w składzie Weronika Wójcik i Karol Bartoszek, który zakończył rywalizację na miejscu szóstym.