Pierwsze miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej wywalczyli Mazowszanie podczas rozegranych od 22 do 24 lipca LXXI Mistrzostw Polski Juniorów. Na łódzkim welodromie pierwsze miejsce w klasyfikacji klubów wywalczyło Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont z Warszawy, piąte miejsce zajął LKS Mazowsze z Teresina, a na 14 miejscu sklasyfikowano KS Hubertus z Zalesia Górnego. Zawodnicy województwa mazowieckiego zdobyli w sumie 6 medali, z czego 3 z najcenniejszego z kruszców.

Aż pięć z owych sześciu krążków zdobyli podopieczni trenera Adama Pazdyki z Łuczniczego Marymontu:

• indywidualną Mistrzynią Polski Juniorek na rok 2022 została Barbara Grzybek;
  • złoty medal w konkurencji zespołowej juniorek zdobyły Barbara Grzybek, Zuzanna Bączyk i Aleksandra Ozdoba;
  • złoty medal w konkurencji zespołowej juniorów wywalczyli Jan Dziubak, Eryk Kryński i Jerzy Sputo;
  • dwa medale brązowe w konkurencji mikstów: Barabara Grzybekz Jerzym Sputo oraz Aleksandra Ozdoba z Erykiem Kryńskim.

Szósty medal wywalczyły zawodniczki LKS Mazowsze w składzie: Oliwia Dylik, Maria Małolepsza, Agata Michałowska i Alicja Zygmunciak.