9 i 10 czerwca na torach KS Drukarz rywalizacją w ramach Pucharu Polski Seniorów i Juniorów rozpoczął się maraton łuczniczy składający się z aż trzech imprez: 2 Rundy Pucharu Polski Seniorów i Juniorów, 2 Rundy Ekstraklasy Łuczniczej i Pierwszej Ligi Łuczniczej oraz 40 Memoriału Ireny Szydłowskiej.

W zawodach Pucharu Polski w kategorii RW zwyciężyła Kamila Napłoszek, SŁ Marymont Warszawa, pokonując w dogrywce finału Alicję Zygmunciak, LKS Mazowsze Teresin. Dziewiąte miejsce wywalczyły Oliwią Dylik i Maria Małolepsza, LKS Mazowsze.

W rywalizacji panów czwartą lokatę wywalczył Kacper Sierakowski, na miejscu siódmym ex aequo uplasowali się Sławomir Napłoszek i Piotr Starzycki, wszyscy reprezentujący SŁ Marymont, natomiast miejsce dziewiąte wywalczył Karol Bartoszek, KS Drukarz Warszawa.

Wśród juniorek Maria Małolepsza weszła na najniższy stopień podium, jej koleżanki klubowe, Alicja Zygmunciak i Oliwią Dylik zajęły miejsca odpowiednio piąte i dziewiąte.

W kategorii juniorów na czwartym miejscu sklasyfikowano Karola Bartoszka.